מידע על ספרים בעברית ובאנגלית

  • PDF

אתר סימניה

אתר שבו קוראים מדרגים ספרים, כותבים המלצות ומוכרים וקונים ספרים. מכיל פרטים מלאים על שיעור גבוה מהספרים שיצאו לאור בארץ. יש גם טעימות קריאה מהפרק הראשון של חלק מהספרים. יש באתר גם פורומים, דרכים רבות לסיווג הספרים, מידע על הימצאות הספר בספריות שונות בארץ ואפשרויות שונות לקנות ולמכור ספרים חדשים ויד שנייה.

ספרים ללא ירקות

בלוג המכיל המלצות על ספרים רבים, שכתבה נוריתהה בעלת הבלוג ורבים אחרים. ניתן לערוך חיפוש באתר לפי שם הספר והמחבר, ויש גם חלוקה לפי הוצאות ספרים, נושאים ושמות הכותבים באתר. אפשר להוסיף תגובות ולקבל עדכונים ישירות למייל.

האתר text

מידע על ספרים היוצאים לאור בעברית, מסווגים לפי תאריך הוצאתם לאור וגם לפי נושאים כגון ספרות מתורגמת, שירה, מדריכים ומסעות ועוד. פירוט תוכנו של כל ספר (לרוב לפי הכתוב על הגב, לפעמים יותר או פחות מזה), פרטים על הספר עצמו, ובחלק מהספרים מופיע גם פרק ראשון.

אמזון

החנות הענקית של אמזון, שמלבד אפשרויות רכישה מכילה ביקורות קוראים ודירוגים של ספרים, פרטים רבים על כל ספר, ביקורות חיצוניות מעיתונים, אפשרות לפתוח חלק גדול מהספרים ולקרוא בהם או לחפש בתוכם לפי מילות חיפוש, פרטים על סופרים ועל רבי מכר, מציאת ספרים על פי אינספור סיווגים שונים, מד-פופולריות של ספרים לפי קטגוריות שונות ועוד המון.

קטלוג הספרייה הלאומית

הקטלוג העצום הזה מכיל מידע על כל ספר שיצא בארץ כמעט, כולל מי העורך, המתרגם, שנת ההוצאה, פרטי הוצאת הספרים, מקום ההוצאה ועוד. יש בו אפשרויות חיפוש רבות ואפשר לבדוק כמה עותקים ממנו יש והיכן הם נמצאים.